Derby neporažených týmů skončilo debaklem Pragy. Vítězem základní části je Sparta

Ragbyová liga má za sebou první etapu složité pouti za mistrovským titulem, která vyvrcholí až v listopadu 2019. Nyní se po sedmi jarních kolech základní části rozhodlo, že sedmá Slavia Praha a osmý Zlín sestoupí do druhé ligy. Ostatní týmy budou pokračovat v nové soutěži, ve které se šest prvoligových týmů utká už každý s každým dvoukolově. Nastavbová část první ligy zahájí už následný víkend.

Základní část absolvovali bez porážky jen ragbisté Sparty, kteří  o  uzdravené hráče  v doplněné sestavě roznesli v duelu do té doby neporažených týmů ve vysočanském derby Pragu rozdílem sedmi pětek  8:1.

17.5.2019 14:49:36

Sedmičkový tým žen vyhrál turnaj v Bonnu, který byl přípravou na Mistrovství Evropy. Pro nové zkušenosti vyrazili do Jihoafrické republiky sportovní ředitelé ČSRU a Tatry Smíchov. Už potřetí se v ...

České ragby 3.díl - jaro 2019

3.5.2019 14:20:43

V 1.lize se střetla Tatra s Mountfieldem Říčany. Před 11 lety spolu sehráli první finále na velkém stadionu v Edenu. Současný sportovní ředitel ČSRU Antonín Brabec a hráč Říčan s ragby začínal prá...