Nejúspěšnější český ragbyový klub Praga má nového předsedu Luďka Kudláčka

Nejúspěšnější český ragbyový klub Praga má nového předsedu Luďka Kudláčka
Ragbista roku z roku 1991, bývalý reprezentant, obávaný rváček ragbyového ligového týmu Praga Luděk Kudláček povede ragbyový klub Pragy coby předseda tohoto spolku od prosince 2017.

Kudláček tak vystřídal jiného úspěšného ragbistu a nynějšího trenéra mládeže také Ragbistu roku z let 1985 a 1987  Miroslava Fuchse, který předsedal Pragovce po dva roky v letech 2015 až 2017.

"Za poslední desetiletí se v Pragovce podařilo zmnohonásobit členskou základnu zejména v mládežnických kategoriích. Praga už několik let má tým mužů, který patří mezi čtyři nejsilnější tuzemské týmy. V  lize tradičně usilujeme  o mistrovský titul jak v patnáckovém tak i v sedmičkovém ragby.  Máme celkem 37 trenérů a kolem tří stovek členů," řekl pro ragbyový magazín Českeragby.cz nový první muž tohoto klubu Luděk Kudláček.

"Neujímám se funkce předsedy klubu,  aniž bych nevěděl, co mne čeká. Už jsem ostatně předsedou Pragovky byl v letech 2000 až 2004 a poté jsem byl nadále členem výboru. Máme  kvalitní členskou základnu a trenéry, kteří se věnují svým svěřencům od ragbyové školky až po veterány. Čeká nás mnoho práce, která je drtivou většinou zajišťována dobrovolníky a dalšími nadšenci," konstatoval Luděk Kudláček na předvánočním setkání první prosincovou sobotu, kde bylo oznámeno jeho zvolení předsedou.

Na stejné sešlosti byly oznámeny i další změny na trenérských postech byla zde rozšířena síň slávy Pragy od další tři členy legendy tohoto klubu.

(ps,Českeragby.cz, foto: Petr Skála)

České ragby 1.díl - podzim 2018

České ragby 1.díl - podzim 2018

23.11.2018 09:11:15

Česká ragbyová reprezentace žen i mužů se vypravila do Švýcarska. Úspěšnost byla padesátiprocentní, vyhrály jen ženy. České ragbistky vybojovaly historické vítězství nad Švýcarkami Čeští ...