Malé finále play off Tatra prohrála s Mountfieldem 3:6

Když začalo druhé semifinalové utkání play off  v Říčanech mezi celky Mountfieldu a Tatry, které spolu v historii soutěže nejčastěji bojovaly o mistrovskou trofej, už se vědělo, že vítěz tohoto duelu se utká s Havířovem. Tatra prohrávala po trestném kopu Tomáše Vrby, ale Lukáš Honner do půle stačil vyrovnat a za stavu 3:3 se začal druhý poločas.  Protože oba týmy při něm spálily své  příležitosti položit pětku, rozhodl o výsledku úspěšný trestný kop domácího kopáče Tomáše Nevického, který poslal Mountfield do finále. " Utkání  bylo dramatické až do konce. Škoda našich promarněných šancí, při kterých se nám nepodařilo  položit pětku, která by zápas rozhodla. Říčany pak  proměnily o jeden kop více a postoupily do finále," řekl utkání trenér Tatry Jan Oswald.

Takhle to vypadalo po posledním  odkopnutí míče do autu. Říčany vyhrály 6:3 (Foto: Petr Skála)

"Myslím si, že to bylo předčasné finále. Jsem přesvědčený, že ten tým, který by položil pětku, by vyhrál. Nikomu se to však nepodařilo a tak rozhodly kopy,"
dodal kouč Říčan Martin Javůrek.

V prvním semifinalovém utkání, jak Ceskeragby.cz napsalo, vyhrál Havířov v Praze v Edenu nad Slavií Praha 10:8.

Ceskeragby.cz informuje o semifinalovém utkání extraligy ragby, které se hrálo 26. května 2012 v Říčanech ...

RC Mountfield Říčany - RC Tatra Smíchov 6:3

Pětky: 0:0 * Body: Vrba a Nevický po 3 - Honner 3 * Rozhodčí: Bednařík, Heřman, Rázga, Livers.

Napsali jinde ...

SKALA,P.,:  Ragby: Malé finále Tatra prohrála Mountfieldem   Prvnizpravy.cz (26.5.2012)