Kateřina Aronová

Kateřina Aronová
Katka má ráda přírodu a tak není divu, že před lety při  jednom krásném  zimním podvečeru napsala a odeslala přihlášku na Lesnickou fakultu České zemědělské univerzity a na vysoké škole v Praze v Suchdole studuje bez průtahů dodnes.   

"Samozřejmě, že vím, jak se hraje ragby, vždyť přenosy zápasů z   mistrovství světa ve Francii  přenášela i česká televize. Sama bych se však tuto hru bála  hrát. Vybírám si jiný sport, když vidím, že bych potřebovala zhubnout, zacvičím si  aerobik. Je to jednodušší  než se věnovat nějaké hře nebo sportu, který vyžaduje početnější  seskupení lidí. Málo ví, že zpěv a hudba je svým způsobem také sport a můžeme jen litovat, že se už neudělují jako dříve olympijské medaile i v kulturmních dispciplínách  jako tomu bylo v počátcích her. Nevím, zda-li je to pravda, ale prý se na olympijských hrách někdy před první světovou válkou  hrálo i ragby. Vidíte a pak, že ragby nemá nic se mnou společného. Před devadesáti lety bych mohla být na olympiádě společně s ragbisty," podotkla s nadsázkou studentka Fakulty životního prostředí České zemědělské univerzity Kateřina  Aronová.
   

Ragby se na olympijských hrách skutečně hrálo ve dvacátých  letech  konkrétně v letech 1900, 1008, 1920.
TMySQLDbLink: Table './ceskeragby/url_log' is marked as crashed and last (automatic?) repair failed
UPDATE `url_log` SET `id`='a44dea57-31b7-4abc-84b4-b13e9dac1fbf',`time`='12.828',`memory`='33.74' WHERE `id`='a44dea57-31b7-4abc-84b4-b13e9dac1fbf'