Derby týmů z Prahy Vysočan vyhrála Sparta Praha nad Pragou 43:22

Mistrovský tým Sparty Praha posílený o hráče z Jihoafrické republiky, kteří původně měli hrát v novém formátu extraligy za Olymp Praha, se postaral o dramatický průběh pražského derby mezi Spartou a pragou.  Sparta vyhrala první půli 31:5, ale Praga se ve druhém poločase předvedla jako bojovný tým a třemi položenými pětky k té první z první půle učinila z vysočasného derby skvělou podívanou. Útoky se střídaly na obou stranách a protože hráči pokládali pětky, divákům se zápas líbil.

Pohár starosty Prahy 9 nakonec převzali mistři republiky hráči Sparty Praha za vítězství 43:22.

Druhému pražskému derby  v Praze v Edenu předcházela slavnost v podobě převzetí nově vybudovaných dalších  šaten na hřišti Slavie  v Praze v Edenu.

Ragbisté nejstaršího ragbyového 91 let fungujícího klubu měli radost, ale jen chvíli do začátku utkání.  V samotném utkání Slavia prohrála s Tatrou 10:70.

Ve třetím utkání druhého kola Vyškov podlehl Říčanům 20:40, třebaže  v poločase prohrával jen o bod 20:21.

Týmem, který tentokrát stál, protože se ragbyová extraliga hraje o sedmi týmech, byl Dragon Brno.