Ragbisté Sparty kráčí extraligou bez porážky. Praga už ji však zažila na Tatře

Jediným neporaženým týmem ragbyové extraligy zůstala už jen Sparta Praha, která vyhrála ve čtvrtém kole na pětky 8:4 v Brně nad Dragonem. Přesto jsou borci ze Sparty na druhém místě, neboť si už jednou vybrali přestávku, která čeká na  všechny týmy, neboť soutěž hraje jen sedm týmů.  Dragon však položil čtyři pětky a získal alespoň jeden bonusový bod a s tímto přídělem bodů se přiblížil k šestým Říčanům jen na rozdl dvou bodů.

Poprvé v novém ročníku hráči Pragy prohráli a to  v derby s Tatrou Smíchov, která ještě deset minut před koncem prohrávala 7:14, ale pak nastal čas pro domácí tým. "V  závěru jsme se nějak vzpamatovali, položili dvě pětky a bylo vymalováno," řekl pro ragbyový magazín Českeragby.cz po utkání kouč vítězů Filip Vacek, který neprozradil, čím své svěřence vyburcoval k závěrečnému nástupu.

Mistrovský tým Vyškova vyhrál nad Říčany 23:15 a tak  Středočeši, za které po delší době po zranění nastoupil zkušený Jan Rohlík,   z Jižní Moravy jedou s prázdnou.