Ragbyový šampionát v Japonsku po šesti hracích dnech a po deseti zápasech už má senzaci

Ragbyový šampionát v Japonsku po šesti hracích dnech a po deseti zápasech už má senzaci
Na světovém šampionátu už bylo po šesti hracích dnech odehráno deset utkání, jejíž výsledky se tak trochu očekávaly.

Nejtěsnější výhra rozdílem pouhých dvou bodů se zrodila při měření sil na MS dlouhodobě vyrovnaných týmů Francie - Argentina 23:21.

Největší překvapení se zase zrodilo při utkání Fidži - Uruguay 27:30. Jihoameričané dali méně pětek než hráči z Oceánie, ale přesto vyhráli.

Nejvíce 69 bodů zatím bylo dosaženo při utkání Itálie - Namibie 47:22.

Nejméně 30 bodů  bylo dosaženo při utkání  Irsko - Skotsko 27:3.

Vítězství nejvyšším rozdílem 32 bodů bylo dosaženo při utkání Anglie - Tonga 35:3.



   Program a výsledky mistrovství světa




    Pátek 20. září 2019

1. Skupina A: Japonsko - Rusko 30:10 (12:7)

    Sobota 21. září 2019

2. Skupina B: Nový Zéland - Jižní Afrika 23:13 (17:3)

3. Skupina C: Francie - Argentina 23:21 (20:3)

4. Skupina D: Austrálie - Fidži 39:21 (12:14)

    Neděle 22. září 2019

5. Skupina A: Irsko - Skotsko 27:3 (19:3)

6. Skupina B: Itálie - Namibie 47:22 (21:7)

7. Skupina C: Anglie - Tonga 35:3 (18:3)

    Pondělí 23. září 2019

8. Skupina D: Wales - Gruzie 43:14 (29:0)

    Úterý 24. září 2019

9. Skupina A: Samoa - Rusko 34:9 (5:6)

    Středa 25. září 2019

10. Skupina D: Fidži - Uruguay 27:30 (12:24)

    Čtvrtek 26. září 2019
11. Skupina B: Itálie - Kanada (9.45)

12. Skupina C: Anglie - USA (12.45)

    Sobota 28. září 2019
    Skupina C: Argentina - Tonga (6.45)

    Skupina A Japonsko - Irsko (9.15)

    Skupina B Jižní Afrika - Namibie (11.45)

    Neděle 29. září 2019
    Skupina D: Gruzie - Uruguay (7.15)
    Skupina D: Austrálie - Wales (9.45)

    Pondělí 30. září 2019
    Skupina A Skotsko - Samoa (12.15)

    Středa 2. října 2019
    Skupina C Francie - USA (9.45)

    Skupina B Nový Zéland - Kanada (12.15)

    Čtvrtek 3. října 2019
    Skupina D Gruzie - Fidži (7.15)

    Skupina A Irsko - Rusko (12.15)

    Pátek 3. října 2019
    Skupina B Jižní Afrika - Itálie (11.45)

    Sobota 5. října 2019

    Skupina D Austrálie - Uruguay (7.15)

    Skupina C Anglie - Argentina (10.00)

    Skupina A Japonsko - Samoa (12.30)

    Neděle 6. října 2019
    Skupina B Nový Zéland - Namibie (6.45)

    Skupina C Francie - Tonga (9.45)

    Úterý 8. října 2019
    Skupina B Jižní Afrika - Kanada (12.15)

    Středa 9. října 2019

    Skupina C Argentina - USA (6.45)

    Skupina A Skotsko - Rusko (9.15)

    Skupina A Wales - Fidži (11.45)

    Pátek 11. října 2019
    Skupina D Austrálie - Gruzie (12.15)

    Sobota 12. října 2019
    Skupina B Nový Zéland - Itálie (6.45)

    Skupina C Anglie - Francie (10.15)

    Skupina A Irsko - Samoa (12.45)

    Neděle 13. října 2019

    Skupina B Nambie - Kanada (5.15)

    Skupina C USA - Tonga (7.45)

    Skupina D Wales - Uruguay (10.15)

    Skupina A Japonsko - Skotsko (12.45)

    Sobota 19. října 2019
    čtvrtfinále
    vítěz C - druhý D (9.15)
    vítěz B - druhý A (12.15)

    Neděle 20. října 2019

    vítěz D - druhý C (9.15)
    vítěz A - druhý B (12.15)

    Sobota 26. října 2019
    semifinále (10.00)

    Neděle 27. října 2019
    semifinále (10.00)

    Pátek 1. listopadu 2019
    O třetí místo (10.00)

    Sobota 2. listopadu 2019
    Finále (10.00)

(ps, Českéragby.cz, obrázek ps)