Výzva ragbistům – Národní potravinová sbírka – pojďme do toho spolu se společností Tesco !

Výzva ragbistům – Národní potravinová sbírka – pojďme do toho spolu se společností Tesco !
Na základě iniciativy České rugbyové unie se podařilo projednat a zabezpečit pilotní projekt spolupráce jednoho z našich klubů – RC Slavia Praha – se společností Tesco Stores ČR v rámci jejích aktivit podpory Národní potravinové sbírky www.narodnipotravinovasbirka.cz .

Jde o nákup trvanlivých potravin a drogistického zboží pro potřebné. Tato akce se bude konat po celé ČR v sobotu 10. listopadu 2018 a je ideálním způsobem, jak můžeme ukázat silnou stránku našeho milovaného sportu. Že jde nejen o boj na hřišti o medaile, ale také o naši sounáležitost se společností a o pomoc těm, co nemají takové štěstí ve svých životech, jako my. Slávisté budou pomáhat v pražském hypermarketu Tesco v Edenu a na to vzniklo i velmi povedené propagační video, Youtube

Tady je ...

 a Facebook  tady je ...
Ostatní mohou pomoci v kterékoli prodejně Tesco po celé České republice. Pro ty, co chtějí ukázat sounáležitost a podpořit partnerství českého ragby a společnosti Tesco v této sbírce:


Dorazte v sobotu 10. listopadu 2018  do Edenu, zakupte a věnujte v Tescu nějakou potravinu a přijďte v 16:00 hodin na malé náměstí před NC Eden (vedle Kulturního domu Eden). Mějte s sebou ragbyovou šišku nebo na sobě něco typicky ragbyového, máme domluveného fotografa a rádi bychom se spolu s Vámi vyfotili a ukázali, že nás není málo a že máme co naší společnosti nabídnout! Děkujeme společnosti Tesco za tuto mimořádnou příležitost a ragbistům ze Slavie, že tuto příležitost využili.

Vy ostatní pomozte tam, kde to máte nejblíže a svoje fotky sdílejte na Facebooku a dalších sociálních sítích.

Děkujeme všem.

David Dvorský, RC Praga Praha