Ragbisty Pragy v derby Sparta připravila o neporazitelnost

Šňůru deseti vítězství v řadě dosaženou jenom v tomto  ročníku extraligy přerušili hráčům Pragy v jedenáctém kole borci Sparty, kteří svého rivala ze stejného městského obvodu porazili 29:17. To byla největší senzace ragbyového víkendu.

Nakonec i všechna další utkání vyhrály domácí celky. Tatra si poradila s Vyškovem, Slavie s Petrovicemi a Říčany s Dragonem Brno.

Vysočanský pohár po třech letech zase zpět na Podvinném Mlýně

Zápas vysočanských celků měl jednoho favorita a to Pragu, která se ujala vedení trestným kopem 3:0. Jnže  pak dostala tři pětky a znovu skorovala až za stavu 19:3, kdy uzavřela poločas položenou pětkou na 10:19. Sparťané na domácím rávníku po půli položili čtvrtou pětku znamenající navíc bonusový bod a poté i Praga se pokusila o zvrat. Položila však už jen za stavu 26:10 pětku s proměněným následným kopem. Na Podvinném Mlýně hostující tým se ke konci utkání snažil snížit náskok Sparty, ale marně. Nakonec skore uzavřel Schneider kopem ze hry, který naposled protočil ukazatel skore na 29:17.

Sparta Praha - Praga Praha  29:17 (19:10)  pětky 4 : 2