První ze tří turnajů o mistra Česka v olympijských sedmičkách vyhrála Dukla

První ze tří turnajů o mistra Česka v olympijských sedmičkách vyhrála Dukla
V kraji Vysočína  pod pořadatelstvím ragbyového klubu z Nového Města na Moravě se uskutečnil první srpnovou neděli první ze tří turnajů republikového šampionátu v olympijském ragby.

Na turnaji o mistra Česka poprvé startoval klub Dukly složený z hráčů Říčan, Pragy, Tatry a ještě možná z dalších klubů a hned jej pod vedením koučů patrně Antonína Brabce a Jana Rohlíka vyhrál.

Ve finále se Dukla utkala s Přeloučí.  O třetí místo se utkala v tomto utkání vítězná Tatra s Bystrcí a páté místo získala Praga, protože k utkání se šestou Spartou vůbec nedošlo.

Turnaj návštívil starosta města a jinak také čekatel na ministra kultury  Michal Šmarda a náměstek hejtmana kraje Vysočina Pavel Fraňek, protože,  jak město tak kraj,  převzaly záštitu nad turnajem organizovaným ragbyovým klubem v Novém Městě na Moravě.

(ps, Českeragby.cz, foto: RC Titani v Novém Městě na Moravě)

České ragby 3.díl - podzim 2019

České ragby 3.díl - podzim 2019

4.10.2019 08:00:00

75 let existence slavil RC Mountfield Říčany. Do nového ročníku Mistrovství Evropy vstoupila naše reprezentace, v Praze vysoko přehrála Maďarsko. Podívali jsme se do Petrovic na mládež, konkrétně...