Smutná zpráva z ragbyového mlýna ... Zemřel hráč mnoha klubů a reprezentant Milan Štébl

Zpráva, která se ocitla na sociálních sítích, konkrétně na profilu bývalého reprezentanta, hráče mnoha ragbyových klubů Milana Štébla, čtenáře vyděsila.

Zprávu totiž napsala  dcera Milana Štébla Jolka ...  

„Všem přátelům a známým, které taťka tady měl na fb, sděluji, že včera 13.května 2021  nás ráno opustil. Mějte ho v srdci a  s láskou vzpomínejte na něj s úsměvem, který měl rád...
Bude nám chybět. Dcera Jolka."

S lítostí potvrzujeme, že 13. května 2021 ve věku 63 let zemřel ligový ragbista Vyškova, Tatry Smíchov a dalších týmů, dále ragbyový reprezentant Ing. Milan Štébl.

„V redakci webu ceskeragby.cz jsme tušili, že Milan hrál  v reprezentaci,  ale nevěděli jsme, kdy a kolikrát.  Našli jsme v sestavách československé reprezentace v archívu  jeden zápas. Šlo o utkání z roku 1984 Česko - Tunisko 10:20,  které se hrálo na hřišti Tatry, jež bylo po dobu Milanových studií v Praze jeho domovské hřiště. Je moc smutné, že jediný zápas, ve kterém na místě tříčtvrtky Milan Štébl nastoupil za Československo, se hrál ve stejný den 13. května před sedmatřiceti lety před jeho úmrtím," napsal editor webu Petr Skála.

Praha - Tatra Smíchov  (13.května 1984): Česko - Tunisko 10:20


Milan Štébl společně se spoluhráči Tatry Smíchov, která ve svých řadách měla v tu dobu celou řadu  reprezentantů a  zkušeného trenéra Miroslava Vondráčka             

(Petr Skála, ceskeragby.cz, foto: facebouk Milana Štébla)