Ragbistou Dukly za rok 2019 byl vyhlášen hráč sedmičkového týmu Dukly Matyáš Hopp

Ragbistou Dukly za rok 2019 byl vyhlášen  hráč sedmičkového týmu Dukly Matyáš Hopp
Při tradičním vyhlašování nejlepších sportovců Armádního sportovního centra Dukly za rok 2019 došlo poprvé k vyhlášení i nejlepšího ragbisty Dukly.

A tak se stalo, že byl za rok 2019 vyhlášen vedle nejlepšího házenkáře, fotbalisty a volejbalistky a volejbalisty rovněž ragbista.

Trenéři ragbyové Dukly zvolili za tohoto nejlepšího hráče roku hrajícího v dresu v maskovacích barvách Matyáše Hoppa, jehož příznivci  paragbyJak říkám ..."Docela jsem byl překvapený, že jsem byl vybraný za nejlepšího hráče ragbyové Dukly a ještě jsem první, který tuto poctu získal.  Mám z toho velkou radost, to mi věřte," řekl po převzetí ceny Matyáš Hopp, jehož příznivci ragby znají jako skvělého hráče sedmiček Dukly a reprezentace a také jako jednoho z nejlepších hráčů Pragy a reprezentace v patnáctkovém ragby.

"Teď je ragby středem zájmu díky probíhajícímu světovému šampionátu, který o víkendu skončí v Japonsku. Jsem velmi rád, že Česká televize tyto zápasy vysílá, protože lepší  propagaci než možnost  sledovat doma zápasy z MS této skvělé hry si ani nedovedu představit. Nu a komu fandím, aby se stal mistrem světa?  Anglii, která se už skvěle předvedla ve vítězném utkání nad Novým Zélandem,"  dodal Matyáš Hoff.

(ps, Českeragby.cz, foto: Petr Skála)