V Říčanech stříhali dohola malého ragbistu Alberta Suchopára. Za krátko nakrátko

Malý rozruch způsobila událost, ke které došlo krátce po dekorování mistrů Česka v ragby, hráčů Říčan po extraligovém utkání Říčany - Vyškov 26:12. Utkání pravdy, jehož výsledek rozhodl o prvenství v extralize, se hrálo 28. října 2021 na stadionu pojmenovaném po zakladateli ragby v Říčanech Josefovi Kohoutovi. 

Na židli umístěné na stole se posadil dvaadvacetiletý křídelní útočník Albert Suchopár v tu dobu ještě s dlouhými vlasy, aby o ně v krátké době přišel. Holičem bez profesní licence, ale zato vybavený kadeřnickými nůžkami a strojkem na vlasy se stal jeden z asistentů trenéra jinak i bývalý skvělý reprezentační i říčanský útočník Pavel Čamrda. Zakrátko byl hráč základní sestavy v tu dobu už mistrovského týmu Říčan nakrátko.

Jak říkám ...

"Byla to sázka vázaná na prvenství v extralize," vysvětlil dění na trávníku pro ragbyový magazín Ceskeragby.cz Albertův spoluhráč a kapitán týmu Jan Šedivý. Na otázku, co by se dělo, kdyby Říčany skončily druhé, jsme od nikoho z oslovených hráčů odpověď nedostali. 

Zda z důvodu změny účesu nebo spíše zda deformace zjevu hlavy dovede hráče mistrovského týmu Alberta Suchopára ke změně úředních dokladů především těch, které obsahují portrétní fotografii legitimovaného,  nyní ani on sám zbavený několika dekagramů vlasů ve čtvrtek 28. října 2021 odpoledne nic konkrétního nevěděl.   

Na jaře 2022 při prvním kole nového opět zkráceného ročníku extraligy ragby bude tedy hodně příznivců říčanských ragbistů zvědavých, zda Albert se nechá opět zarůst dlouhými vlasy vyžadující pro sport úpravu do copánků, s kterými odehrál celou podzimní zkrácenou soutěž.Líbil se vám článek? Máte k němu nějakou připomínku nebo zajímá vás diskuse k němu?
Více na facebookovém profilu webu Ceskeragby.cz  ...  Zde 


(Petr Skála pro ceskeragby.cz, foto: Petr Skála)