Finalisté poslední play off se opět utkali. Ragbisté Tatry Smíchov porazili Vyškov 39:7

Naposled se oba soupeři ragbisté Tatry Smíchov a Vyškova spolu utkali na stejném místě v listopadu 2018, kdy se hrálo finále play off.

Po 148 dnech nastoupili stejní hráči opět proti sobě, jen s menší motivací než je získání mistrovského štítu.

První poločas dohravaného utkání z druhého kola první ligy  držel Vyškov s Pražany krok, ale po zranění jednoho z moravských útočníků Vyškov už méně útočli a ke hře na polovině Vyškova se více dostávali domácí ragbisté. Celkem položili šest pětek,  z nichž ty dvě poslední byly hodné pozornosti, neboť byly položeny po překopech,  kdy míč před brankovištěm skočil dobíhajícím útočícím borcům přímo do ruky .

"Do zranění našeho útočníka, to byl vyrovnaný souboj. První poločas jsme drželi s Tatrou krok, ale ve druhé půli už to nešlo. Tatra využila našich chyb v obraně a po změně stran dala ke dvěma pětkám z první půle, ještě další čtyři," řekl po utkání kouč Vyškova Pavel Pala.

Tatra společně s Pragou a se Spartou zůstala neporažena a protože i ze druhého utkání má bonusový bod navíc, mají všechny tři pražské celky po 10 bodech v tabulce.