V Říčanech bude na 9. ročníku ragbyového festivalu veteránů hrát 20 týmů z devíti zemí

Letos tedy v roce 2018 se pořádá již devátý ročník ragbyového  turnaje veteránů o Staropražskou šunku, který proběhne v sobotu  9. června 2018 na stadionu Josefa Kohouta v Říčanech.

"Turnaj bude neobyčejně bohatý na zahraniční účastníky. Vždyť účast přislíbilo šestnáct zahraničních klubů z devíti zemí a navíc k tomu je nutno připočítat ještě čtyři české týmy. Ze zahraničí přijede  z  Francie šest týmů, ze Španělska tři  a z Německa dva. Pak tu buou hrát po jednom celku  z Malty, Anglie, Nizozemska, USA a ještě ze  Spojených arabských emirátů," napočítal účastníky sedm dnů před turnajem šéf pražského klubu veteránů Old boys Praha Vladimír Kodytek.

"Chcete tedy vidět ragby zkušených borců? Přijeďte do Říčan. Turnaj začne v sobotu 9. června 2018 v 9:30  hodin a potrvá cca do 17:00 hodin.  Vstupné se na turnaji neplatí a občerstvení na hřišti bude zajištěno," dodává k turnaj i Kodytek.
Dodejme, že v soboru 9. června 2018 na třech hřištích v Říčanech z toho na dvou ragbyových a na jednom fotbalovém se odehraje celkem 50 zápasů o hracím čase   1 x 15 minut.  Turnaji, který je součástí oslav XXX let ustanovení spolku pražských veteránů předchází společenské akce pořádané před i po turnaji, jehož se zúčastní většina ze 450 účastníků turnaje.


(ps, Českeragby.cz, foto: z plakátu od pořadatelů turnaje)