Kde se lze v sobotu 13.listopadu a v neděli 14. listopadu 2021 dívat v televizi na ragby

Kde se lze v sobotu 13.listopadu a v neděli 14. listopadu 2021 dívat v televizi na ragby
O víkendu od soboty  13. listopadu do  neděle 14. listopadu 2021 se bude na co dívát v televizi nejenom   v  pořadech z programů Nova Sport 1 a 2, ale také  a na počítačích  na TV Rugby Europa na webu evropské ragbyové federace. 


  Hrají se testy Irsko - All Blacks, Itálie - Argentina, Wales - Fidži, Anglie - Austrálie, Skotsko  - Jižní Afrika, Francouzští Barbariens - Tonga, Francie - Gruzie.

Ale také zajímavý duel  se hraje v Coimbře, kde se  Portugalsko  utká  s Japonskem, což  je velká příležitost pro srovnání  evropského a asijského ragby, které bych doporučil k prostudování  vedení všech českých reprezentací a realizačních týmů, abychom si  tady v Česku uvědomili, jaký je současný trend špičkového ragby v podání týmů, které uskutečnily obrovský pokrok v tomto století.  A to není všechno. Také Belgie se utká s Kanadou. Českým ragbistům bohužel takové konfrontace s předními světovými celky už léta  chybí, protože jsme se propadli z Championshipu až do Conference 1.  Řadu zápasů, pokud nejsou na programu Nova Sportu 1 a 2, tak je  vysílá na webu world.rugby," kostatoval Eduard Krützner senior.

   Na ME U20 bude možné  v sobotu 13. listopadu 2021 sledovat na Rugby Europe TV od 11:00 hodin  zápas o 3. místo  Nizozemsko   -  Rusko, dále od 14:00 hodin pak finále Portugalsko - Španělsko a také zápas o 5. místo Belgie - Rumunsko ve stejný čas. Zápas  Česko -  Německo avizovaný v programu vysílání najdete zde ... ," dodal Eduard Krützner senior.(Eduard Krützner senior pro ceskeragby.cz, RC Havířov.cz, foto: Petr Skála)