Nejstarší český ragbyový klub Slavia Praha slaví v Edenu devadesátiny

Rok 2017 oslaví ragbisté Slavie Praha devadesát let od vzniku nejdéle existujícího ragbyového klubu v Čechách.  Slavie Praha se snaží celou sezonu zasvětit tomuto významnému jubileu. Vyvrcholením oslav bude Sportovně společenský den ragby na našem stadionu v Edenu v sobotu 27. května 2017.

"Od 9 hodin do večera budou na stadionu probíhat utkání všech věkových kategorií, kluků od 6 let až po „A“ mužstvo Hvězd, ženy a veterány, uskuteční se zábavné soutěže pro děti a příchozí „Seznamte se s ragby“, o večerní zábavu se bude starat DJ, vstupenky budou slosovatelné o zajímavé ceny. Ale hlavně, chceme se setkat s bývalými hráči a bafuňáři, fanoušky, příznivci, přáteli a sponzory i s oficiálními hosty. Kolik se mohlo za devadesát let stát věcí, vítězství i proher, krásných zážitků, na hřišti, v klubovně, na zájezdech i v občerstvovacích stanicích, o kterých je třeba pohovořit, zhodnotit je a potěšit se s kamarády, které jsme možná věčnost neviděli. Teď bude příležitost! Připravujeme i unikátní suvenýry s tématem výročí, které budou od konce května v prodeji," láká na oslavu jubilea předseda klubu Jan Stránský.

Další informace najdete   zde ...

"Jinak  na internetových stránkách RCS (www.slaviarugby.cz) je otevřen portál, na kterém jsou postupně umísťovány články, fotografie a zajímavosti z celé historie i současnosti klubu. Sledujte naše stránky i FB, pozvěte své známé a přátele.  Těšíme se na vás, 90 let je jen jednou! ," zve Jan Stránský.


Upozornění pro návštěvníky. Vstup na ragbyové hřiště Slavie v Edenu bude v den oslav  jen od Kubánského náměstí. Na místo děje půjdete cestou mezi atletickým stadiónem a hřištěm na pozemní hokej. Misto  tradičního vstupu na hřiště totiž bude uzavřeno z důvodu koncertů, které na hlavním fotbalovém stadiónu v ten čas budou probíhat.

(ps, SportovniListy.cz & Českeragby.cz, foto: Petr Skála)