Ragbyový klub Sparta Praha založený v roce 1928 slaví devadesátiny s ohňostrojem

Ragbyový klub Sparta Praha založený v roce 1928  slaví devadesátiny s ohňostrojem
Ragbisté Sparty Praha prožívají v současné době slavnou etapu. Muži jsou  úřadujícími mistry Česka, který získali po dlouhé době v červnu 2017. Na podzim 2017 získali borci Sparty i pohár a možná by v červnu 2018 svůj mistrovský titul  obhájili, kdyby se soutěž nezměnila a o titulu se nerozhodovalo až 28. října 2018. 

Každopádně  se ragbyový klub Sparty Praha klubem, který dlouhodobě svými svěřenci a svěřenkyněmi zásobuje reprezentace všech kategorií a obou pohlaví významně zapsal do kroniky Československého a českého ragby.

Podívejte se na výčet mistrovských titulů, které získaly týmy Sparty Praha.

Získané tituly ...



Muži

    1931 mistr ČSR trenér Andrée Cannellas
    1967 mistr ČSSR trenér Oldřich Seidl
    1zí968 mistr ČSSR trenér Oldřich Seidl
    1973 mistr ČSSR trenér Oldřich Seidl
    1990 mistr ČSFR trenér Jiří Skall starší
    1998 mistr ČR trenér Václav Horáček
    1999 mistr ČR trenér Václav Horáček
    2017 mistr extraligy ČR, trenér Petr Okleštěk

Junioři

    2001 mistr ČR trenér Jaroslav Mičke
    2012 mistr ČR trenér Jan Dezort

Kadeti

    1957 mistr ČSSR trenér Feodor Donát
    1967 mistr ČSSR trenér Zdeněk Záhořík
    2000 mistr ČR trenér Jaroslav Mičke
    2011 mistr ČR trenér Pavel Vokrouhlík

Starší žáci

    1970 mistr ČSSR trenér J. Přikryl
    2003 mistr ČR trenér Zdeněk Matějka
    2010 mistra ČR trenér Marek Švíř

Ženy

    2008 mistr ČR – trenérka Romana Petřinová
    2009 mistr ČR – trenérka Romana Petřinová
    2010 mistr ČR – trenér Zdeněk Albrecht



Program oslav ragbyových devadesátin Sparty Praha



                                                                                                           Sobota 23. června  2018     

10.00   Zahájení akce

10.15   Zápas kategorie U8 RCS vs. Plzeň 2 x 5minut

            Zápas kategorie U10 RCS vs. Slavia 2 x 5minut

10.30   Zápas kategorie U12 RCS I vs RCS II 2 x 5 minut

10.45   Zápas kategorie U14 RCS I vs Olymp 2 x 5 minut

11.00   Zápas kategorie U16 a U18 MIX RCS vs Plzeň + RCS 2 x 20 minut

11.50   Zápas kategorie ženy RCS vs Říčany 2 x 20 minut

12.40   Zápas kategorie U8 RCS vs. Plzeň 2 x 5minut

            Zápas kategorie U10 RCS vs. Slavia 2 x 5minut

12.55   Zápas kategorie U12 RCS I vs RCS II 2 x 5 minut

13.10   Zápas kategorie U14 RCS I vs Olymp 2 x 5 minut

13.30   Zápas muži RCS Young vs RCS Old 2 x 20 min

14.20   Slovo prezidenta klubu

14.30   Ocenění hráčů 1968 – rozdání památečních trik

14.40   Poděkování partnerům RCS

15.00   Zápas kategorie Old Boys RCS vs. Slavia 2 x 15 min

                                       Old Boys Old Boys Praha vs. Slavia 2 x 15 min

                                       Old Boys RCS vs. Old Boys Praha 2 x 15 min

17.00 Ukončení zápasů a zahájení oslav

18.00  Hudba

19.00 Tombola

21.45 Ohňostroj

22.00 Ukončení akce

22.00 Dopitná v místní restauraci U Pecků



(ps, RC Sparta Praha, Českeragby.cz, foto: Petr Skála)