Třetí z MISS ACADEMIA fandí ragby


 

Soutěž MISS ACADEMIA ČR se od ostatních soutěží tohoto typu liší nejenom v důrazu na intelekt dívek, který je prověřen už v  předkole  vědomostně-inteligenčním  testem, jež  tvoří 60% bodového ohodnocení žen, ale také například v tom, že každý rok se finálový galavečer nese v jistém duchu.

Studentka Masarykovy univerzity - Fakulty sociálních studií Martina Jiřičková  sice skončila až třetí u poroty, ale vybojovala si prvenství v internetové soutěži a
získala titul MISS ACADEMIA ČR 2008 ON-LINE. 

Čím nám je sympaitická  Martina ještě více sympatičtější ? 

Studentka  mezinárodních  vztahů a evropských  studii na Masarykově univerzitě v Brně projevila bystrost a pohotovost v rozhvoru  pro Zlínský deník, kde  uvedla, že nefandí žádným fotbalistům Sparty ani Slavie, ale ragbistům RC Zlín.

"Kdo  ze zlínských ragbistů zná slečnu Martinu???", nalehavě  vyzval čtenáře editor webových stránek zlínského ragbyového klubu.  

Úspěšné dívky v soutěži  Miss Academia se sice neobjevují na titulních stránkách obrázkových magazínů, ale to vůbec nevadí. Krásná a inteligentní Martina, což je u dívky vražebná kombinace,  má rozhodně  dobrý vkus a proto ji tu máme v plné zbroji. 

Třeba ji jednou na českém rugby uvedeme i s ragbyovu šiškou v ruce. Těšíme se na to.  


Zdroje: Zlínský deník a web soutěže MISS ACADEMIA

více na ...

http://www.missacademia.cz/2008_2/tz009.php?lt