Vyškov se krutě vypořádal v Edenu se Slavií Praha

Slavia stačila Vyškovu v tempu jen prvních třicet minut. Za pár minut do přestavky a po celý druhý poločas měli Jihomoravané hru pod kontrolou a proto inkasovali jen jedinou pětku  ke konci zápasu, který skončil na pětky 1:6.

Vedoucí tým Praga Praha hrála v Brně o vedoucí příčku v tabulce a jak to dopadlo? Dobře. Praženané vyhráli, ale nemají poprvé bonusový bod za čtyři a více položených pětek.

Tatru hostily Říčany, které potřebují body jako sůl. Povedlo se Středočechům urvat nějaký bod do taulky? Docela jim to vyšlo. Na pětky vyhrály Říčany 4:3 a překvapivě braly pět bodů do tabulky.

Zápas týmů, jež bojují o holou existenci Sparta Praha - Petrovice  bylo utkáním pravdy. Domácí Sparta se odpoutala ode dna po výhře na pětky 4:1.