Mistrovství světa v ragby 2023 po dobu 51 dnů otřese nejenom zemí galského kohouta

Mistrovství světa v ragby 2023  nyní  významně zasáhne do veškerého dění ve  Francii. Po dobu 51 dnů, kdy se ragbyový šampionát výhradně v zemí galského kohouta hraje, přicestuje do Francie mnohonásobně více turistů než se tu ocítá v jiných letech ve stejnou dobu, neboť sportovní fanoušci této hry žijí v pěti světadílech a chtějí jednou za čtyři roky vidět špičkové ragby na vlastní oči.


  Jak říkám..."Ragbyový šampionát neunikne pozornosti ani webovým stránkám, které nyní čtete. Vidíte a  uvidíte na nich mnoho zajímavostí.   Ragbyovému mistrovství se budeme věnovat vzhledem k našim skromným podmínkám a k autorskému kolektivu, který stránky tvoří," poznamenal editor Ceskeragby.cz Petr Skála.

"Berte na vědomí, že  web Ceskeragby.cz funguje jen zásluhou nadšení lidí, kteří tento sport mají rádi a najdou si čas  pro napsáni komentářů, pro poskytnutí fotografií a vše se tak děje na základě nadšení a za zcela nehonorovanou  práci. Není bez zajímavosti, že i  když web Ceskeragby.cz je od oficiálních webových stránek a klubových webů jen alternativním médiem, je častěji  citovaný v jiných médiích než ty oficiální. Přitom nejde jen o SportovniListy.cz, ale i o další celostátní média a agentury a regionalni periodika.  Uvidíte sami, zda Ceskeragby.cz bude sportovní událost roku pokrývat ke spokojenosti čtenářů i ragbyových fanoušků, kteří si náš web najdou," dodal Petr Skála.    

Program MS v ragby 2023 (8. září 2023 - 28. října 2023)


Kuriozita před MS v ragby 2023. Tonga má méně obyvatel než je na Novém Zélandě ragbistů


Nejmenší hráč na MS v ragby je z Irska a je o dvě hlavy menší než dlouhán Rumun Stefan Iancu! Máme i jiné kuriozity před MS
Líbil se vám článek? Máte k němu nějakou připomínku nebo zajímá vás diskuse k němu?
Více na facebookovém profilu webu ... zde .(Karolina Skálová   pro Ceskeragby.cz, zdroj:  Foto a koláž: Petr Skála)

(2023 / 125 /  33 /  15)