První vítězství na ME Švédsko - Česká republika 11:17

Švédové vedli v půli 3:0 trestným kopem, ale hned po přestávce položili domácí ragbisté svoji jedinou pětku. Ve 49. minutě však Češi snížili nejdříve Vojtěchem Márou  položenou pětkou s prokopem Pavla Vokrouhlíka a poté se ujali vedení 10:8 po trestném kopu Vokrouhlíka. Švédové se však nevzdali a po trestném kopu opět vedli 11: 10, jenže  22 minut před koncem se českému celku podařilo položit druhou pětku útotočníkem Janem Kolářem a  proměnit následný kop. Výhra 17:11 je hodně důležitá, ale posunula český tým jen bodově kupředu nikoliv na lepší pozicí v tabulce, kde je Česko stále  na šestém posledním místě.

Švédsko - Česko 11:17  (3:0)

Body ČR: Vokrouhlík 7, Kolář a Mára po 5    * Pětky  1:2 *  Rozhodoval:  Bryzgalin Rusko

Česko:   Macháček Lukáš (Šroubek),     Mára Vojtěch,     Šťastný Pavel (Buryánek),     Backa Radim (Frank),     Voves Robert (C),     Nešpor Karel (Radley),     Havel Vojtěch,     Maňák Josef,     , Pailodze Vakhtang,     Jirman Milan (Schneider),     Stejskal Aleš,     Kolář Jan,     Vokrouhlík Pavel (Čížek),     Jirman Michal,     Rohlík Jan *    Šroubek Zbyněk,     Kovář Jan,     Buryánek Jiří,     , Frank Jiří,     Radley Aaron,      Kovář Ondřej,     Čížek Petr,     Schneider Martin