Ragbistou roku 2017 je Jiří Pantůček a Ragbistkou roku 2017 je Kateřina Nováková

Ragbistou roku 2017 je Jiří Pantůček a Ragbistkou roku  2017 je Kateřina Nováková
Ragbisté v Praze v Tyršově domě v předvečer mezistátního utkání Česko - Švýcarsko vyhlasili  nejlepší ragbisty roku 2017 a další nejlepší v jednoltivých kategoriích .

Ragbistou  roku 2017 se stal Jiří Pantůček ze Sparty Praha. V této anketě byli nominovaní ještě  Vojtěch Havel, Aleš Stejskal, Pavel Šťastný a Jan Kučera.

Ragbistkou roku  2017 se stala Kateřina  Nováková hrající za  RK Petrovice. Spolu s ní nominované byly ještě  Martina Hlaváčová a  Anežka Sládková.

Nejlepším ragbistou sedmiček se stal  Marek Šimák z Tatry Smíchov. Spolu s ním byli nominovaní ještě  Aron Albert Froněk a Václav Kratochvíl.

V kategorii reprezentant/reprezentantka roku 2017 získal nejvíce hlasů  Pavel Šťastný z Pragy Praha. Spolu s ním byli ještě nominovaní  Vojtěch Havel a Aleš Stejskal.

Trenérem roku 2017 byl vyhlášen Petr Okleštěk ze Sparty Praha. Spolu s ním byli ještě nominovaní  ještě ...  Roman Šuster z Pragy a Filip Vacek z Tatry Smíchov.

Trenér/trenérka týmů žen se stal Stanislav Král z Tatry Smíchov. Nejvíce hlasů získal v konkurenci nominovaných koučů, kterými byli Zdeněk Albrecht  a  Petr Pořízek.

Ocenění převzali ještě vítězové dalších kategorií ...
Trenér mládeže se stal Tomáš Kohout
Talent do 20 let za rok 2017 .... Martin Cimprich
Talentka do 20 let ...      Anežka Sládková
Talent do 18 let ...  Adam Putna
Talent do 16 let ...  Adam Koblic 
Rozhodčí roku ...  Jaroslav  Bednařík
Osobnost extraligy ... Pavel Šťastný
Akce roku je Česko - SA Supa Barbarian

Připravujeme další informace  ...


(ps, Českeragby.cz, foto: Petr Skála)