TOP 6

RC Sparta Praha - RC Mountfield Říčany 13:13 (7:13)
Pětky
1:1

Sparta měla možnost v utkání s RC Mountfield převzít vedení v tabulce, ale Říčany si nakonec své prvenství udržely. Oba soupeři se rozešli  stejnou dělbou bodů. Utkání moc hezkých momentů nepřineslo. Hrálo se příliš takticky a hráči se vzájemně hlídali. Středočeši však měli v poslední minutě hry možnost přeci jenom zápas vyhrát, ale Pavel Čamrda trefil z trestného kopu pouze tyč. "Remiza je spravedlivý výsledek vyrovnaného utkání," řekl po 80 minutách zápasu kouč Sparty Petr Michovský.

Jeden z nezakončených útoků  Sparty  (Foto:Petr Skála)

RC Praga Praha - RC Tatra Smíchov 37:37 (18:17)
Pětky: 5:6 *

Nejvíce spkojeni s průběhem hry byli diváci ve Vysočanech u Rokytky, kde hráči  Pragy a Tatry  položili celkem jedenáct pětek. Domácí borci sice ke konci utkání již vedli 37:22, ale hosté za jedenáct minut stačili skóre srovnat. Nakonec to byli hráči Pragy, kteří blahořečnili špatným trefám kopáče Tatry Lukáše Honnera, který z následných  kopů nedokázal proměnit v tu chvíli žádný.  Přiděl bodů Tatry se tak zastavil na ukazali skóre  na stejné číslovce, jež dosáhla i Praga.  "Jsem rád, že jsme se nakonec utkání vzchopili a dovedli zápas alespoň k remize," pochvaloval si spokojený kouč Tatry Josef Fatka" Tatra nás v samotném závěru  utkání přehrála takticky, kdy jsme nedokázali udržet patnáctibodový náskok," konstatoval kouč Pragy Eduard Krützner mladší.

Pavel Syrový s míčem v ruce se snaží proniknout přes borce Tatry  Víta Petrase sledován Lukášem Honnerem
(Foto:Petr Skála)

RC Dragon Brno - RC Slavia Praha 12:17 (7:7)
Pětky: 2:2 *
Ještě pět minut před koncem vedli Červenobílí jen 14:12, ale pak Michal Jimran proněnil kop ze hry a Moravané se začali bát o jeden bonusový bod, který poprvé získala za porážku menším rozdílem než sedmi bodů.

Skupina o  udržení

RK Petrovice - JIMI RC Vyškov 5:28 (5:7)
Pětky 1:4
17.4.2011 14:00 RC Olomouc - RC RENTAL.CZ Havířov 3:40 (0:26)

I D N E S . C Z
ČTK: Ragbisté Říčan po remize se Spartou udrželi první místo   ( 16 .4.2011)      Klikni a uvidíš celý článek !!!
SKÁLA,P.:  Ragbyové derby Prahy mezi Tatrou a Pragou skončilo remízou 37:37 (18.4.211)   Klikni a uvidíč celý článek !!!

Webové stránky RC Havířova
GAMAN,K.:
V TOP 6 už mají všichni body   (16.4.2011)      Klikni a uvidíš celý článek !!!

SKÁLA.P.:  Ragbisty Říčan ještě v TOP 65 nikdo neporazil   (9. 4. 2011)   Klikni a uviddíš celý článek !!!
SKÁLA.P.:
Vysočanský pohár zůstal skutečně na Pragovce  (2. 4. 2011)   Klikni a uvidíš celý článek  !!!
SKÁLA.P.: Tatra prohrála s Říčany, Praga se Slavií a Dragon se Spartou  (26. 3. 2011)   Klikni a uvidíš celý článek  !!!
SKÁLA.P.:  Na ragby od jedenácti do pěti (22. 3. 2011)     Klikni a uvidíš celý článek !!! ...